Як захистити коріння яблуні від гризунів

0 Comments 15:10


Найпростіший спосіб уберегти яблуні від мишей — це обмотування їх стовбурів. Виконати роботу можна, застосовуючи руберойд, мішковину, капронові колготки, спанбонд, скловолокно або мінеральну вату.20 серп. 2019 р.

Що робити якщо зайці погризли дерева?

Обробка ран стимуляторами росту та фунгіцидами або розчином мідного купоросу 3% концентрації. Повне покриття поверхні пошкоджень, ділянок без кори і ходів садовим варом або професійними замазками для дерев. Вони мають захисні, дезінфікуючі та регенеруючі властивості і створюють надійне покриття, яке не розтріскується.

Як захистити плодові дерева взимку?

Для цього можна використовувати руберойд, мішковину, залізну сітку, капронові колготки, ялиновий лапник, скловолокно, еластичну стрічку, пластикові пляшки, кору від березових колод тощо. Стовбур дерева обгортають захисним матеріалом на висоту приблизно 1 метр.

Хто поїдає коріння молодих дерев?

Взимку головну небезпеку становлять гризуни – миші, зайці та щури. У холодну пору року вони об'їдають кору, обгризають гілки і коріння дерев. Поразки, заподіяні звірками, дуже часто призводять до загибелі рослин, особливо молодих саджанців. Найчастіше страждають плодові дерева – яблуні, груші, вишні, сливи і айва.

Як захистити коріння яблуні від гризунів? – 7yaCoUa
чим укрити яблуні на зиму від гризунів Щоб зайці і миші не зашкодили дерева, стовбури потрібно обернути покривним матеріалом.

Related Post

Який продукт допомагає спалювати жир: топ-лист знайдених засобівЯкий продукт допомагає спалювати жир: топ-лист знайдених засобів

0 Comments 18:13


Зміст:1 Який продукт швидко спалює жир?2 Що найбільше спалює жир?3 Що добре виводить жир?4 Що допомагає розщеплювати жири в організмі? Багато людей прагнуть схуднути і позбутися жиру, що накопичився в

Що відбувається з очима при цукровому діабеті?Що відбувається з очима при цукровому діабеті?

0 Comments 14:15


Ломкість і проникність новоутворених судин призводить до частих крововиливів у сітківку та склоподібне тіло, через що в полі зору з'являються плаваючі помутніння (мушки), а зір продовжує знижуватися. Подальший розвиток діабетичної