Як часто потрібно робити щеплення АДСМ: оптимальний графік вакцинації

0 Comments 19:08


Щеплення АДСМ призначена для захисту організму від дифтерії, правця і кашлюку, і вважається однією з найважливіших щеплень. Її метою є забезпечення стійкого імунітету та захисту від небезпечних інфекцій.

Правильне виконання графіка щеплень АДСМ має значення для підтримки здоров'я. Саме тому важливо знати, як часто слід робити це щеплення. Регулярні щеплення допоможуть зберегти та зміцнити імунітет, захищаючи організм від можливих інфекцій у різних життєвих ситуаціях.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ, щеплення АДСМ рекомендується проводити під час дитинства та дорослого віку. У дитячому віці дітям зазвичай роблять кілька щеплень, щоби створити основу захисту від інфекцій. Дорослим, які пройшли повний курс вакцинації у дитинстві, рекомендується оновлювати щеплення кожні 10 років, щоб зміцнити імунітет та зберегти захисні функції організму.

Як часто треба робити щеплення АДСМ
ВікПеріодичність щеплення
0-6 роківМожливі різні схеми вакцинації, докладніше у педіатра
7-10 роківРевакцинація через 5 років після останнього щеплення
11-64 роківРевакцинація через 10 років після останнього щеплення
старше 64 роківРевакцинація через 10 років після останнього щеплення

Дуже важливо дотримуватись саме цього періоду. Перша ревакцинація АДС показана через 9-12 місяців, друга – через 5 років. Вакцинацію не щеплених раніше дорослих проводять АДС-М – анатоксином з інтервалом в 1 місяць та з наступною ревакцинацією через 6-9 місяців.

Як часто ставити щеплення АДСМ?

Вакцинація АДСМ потрібна всім, хто хоче убезпечити себе від правця та дифтерії. У дитячому віці щеплення проводиться планово двічі – у 7 та 14 років. Дорослим людям з 18 років необхідно самостійно повторювати вакцинацію кожні 10 років протягом усього життя. Обмежень віком немає.

Як часто треба повторювати щеплення від правця?

Вакцинація проводиться триразово з інтервалом 45 днів та одноразовою ревакцинацією через 12 місяців після 3-го щеплення, Т. е. в 18 місяців життя. Далі згідно з календарем щеплень ревакцинація проводиться АДС-анатоксином у 7 та 14 років і далі через кожні 10 років.

Як часто треба робити щеплення від правця та дифтерії?

Департамент здоров'я нагадує всім дорослим, що щеплення від дифтерії та правця слід оновлювати кожні десять років. Комплексна вакцина для дорослих, що захищає від обох хвороб, надається безкоштовно. Вакцинація проти дифтерії та правця починається на третьому місяці життя.

Коли відбувається ревакцинація АДСМ?

Ревакцинацію проводять через 6–9 місяців рахуючи від першого щеплення однією дозою. Друга ревакцинація проводиться через 5 років. Потім, як і у дорослих, кожні 10 років.. «АДС-М» використовується як заміна «АКДС» (а також АДС анатоксину) у дітей з важкими загальними реакціями та ускладненнями після даних вакцин.

Related Post

Як правильно зробити подрібнювачЯк правильно зробити подрібнювач

0 Comments 18:45


Як подрібнити траву в домашніх умовах? Для нього знадобиться звичайний дриль, гайки та болти, ножі, а також ємність, куди подрібнена трава падатиме. Пристрій такого подрібнювача дуже простий: на дриль прикріплюються

Коли можна живити гортензіюКоли можна живити гортензію

0 Comments 13:43


Найкращий час для живлення гортензії – середина літа до середини серпня, але операції можна приступати і в розпал весни, коли на кущах з'являються молоді пагони. Вибір і підготовку пагонів проводять