Підживлення огірків томатів

0 Comments 12:23


Підживлення дріжджами помідори і огірки – рецепт Її рецепт досить простий: в літрі води розчинити 200 гр дріжджів і заховати в тепле місце на три години. Коли почнеться активне бродіння, суміш вилити у відро і залити ще 9 л води. Нею поливати рослини потрібно відразу з розрахунку 1 л на один кущ помідорів або огірків.23 черв. 2023 р.

Як підвищити урожай огірків?

Природно, що найбільшу врожайність огірків можна отримати з ділянок добре дренованих, окультурених, родючих і структурованих, якісно заправлених з осені органікою (біогумусом, гноєм, перегноєм, пташиним послідом, садовим компостом, торфом, золою) і мінеральними, фосфорно-калійними добривами (суперфосфатом, подвійним …

Коли можна підживлювати огірки дріжджами?

Коли підживлювати огірки дріжджами У випадку посіву у відкритий ґрунт дріжджами підгодовують через два-три тижні після сходів огірків. Другу підгодівлю вносять через місяць-півтора, коли дія внесених дріжджів вже закінчується. Звичайно цей період припадає на початок масової родючості.

Яким добривом підживити помідори?

Підійдуть такі мінеральні добрива:

  1. нітроамофоска (слабкий розчин) – на 10-15 кущів потрібно одне відро води та 1 столова ложка добрива;
  2. розчин з самостійно змішаних добрив – сюди можна додати 15 г калійних, 25 г азотних, 40 г фосфатних добрив на одне відро води (поливати в кількості 600-700 мл на один кущик).

Підживлення огірків — як підвищити врожайність …
Підживлення огірків: рекомендації та поради досвідченого городника. Створенню корисних мінералів сприяє і підгодівля огірків. …

Related Post

Гриби печериці консервованіГриби печериці консервовані

0 Comments 16:11


Як смачно замаринувати печериці? У невелику каструлю або сотейник влити воду та оцет, всипати сіль та цукор, додати лавровий лист, чорний перець горошком, гвоздику та довести до кипіння. Підготовлені гриби

Де мешкають змії у природіДе мешкають змії у природі

0 Comments 13:40


Змій багато в заболочених місцевостях, біля зарослих озер і ставків, у горах та степах. Ці тварини часто ховаються у старих пнях, копицях сіна, під каменями або стовбурами повалених дерев. Саме