Чим удобрювати яблуню на зиму

0 Comments 15:36


Восени, коли у яблуні ще йде активний процес закладання бруньок і ріст кореневої системи, то необхідно внести фосфорне і калійне добрива. А саме підживити суперфосфатом і хлористим калієм.6 жовт. 2019 р.

Як підготувати яблуні до зими?

Візьміть 300 г мідного купоросу і 400 г гашеного вапна та розчиніть у 20 л води, а потім обробіть отриманим розчином свої яблуні. Оптимальні терміни для побілки яблуні восени — початок-середина листопада, коли припиняться осінні дощі. Суміш для побілки дерев можна придбати у магазині або зробити власноруч.

Коли і чим підживлювати дерева?

Підживлення дерев роблять двічі: навесні, коли розтане сніг та восени, із середини жовтня та в листопаді. Азот стимулює ростові процеси (сокорух), тому його застосовують лише навесні. Калійно-фосфорні добрива підтримують правильний обмін речовин, потрібні для цвітіння й плодоношення.

Коли удобрювати яблуні?

За сезон дерево потрібно підгодовувати двічі – ранньою осінню (після пробудження) і в період бутонізації. Удобрювати яблуню можна двома способами – під корінь і поза кореня. У першому випадку дерево отримує необхідні речовини через грунт, а в другому – через листя.

Підживлення яблунь восени добривами: чим і як …
Вибір добрив здійснюється не тільки по вхідних в них компонентів, що підвищує врожайність. Враховують вік дерев в саду, особливості сорту і склад грунту. Якщо сад росте на кислому грунті, для підгодівлі яблунь восени використовують крейду, золу, доломітове борошно або вапно. Щоб знизити …

Related Post

Скільки моменту може витримати коробка DQ 500?Скільки моменту може витримати коробка DQ 500?

0 Comments 13:50


Передача DQ 500 – це передова технологія, яка дозволяє автомобілям з високою продуктивністю досягати максимальної продуктивності на дорозі. Однак, незважаючи на всі його переваги, багато власників автомобілів задаються питанням, скільки

Які рослини поливають сироваткоюЯкі рослини поливають сироваткою

0 Comments 15:16


Найчастіше сироватку застосовують для підживлення помідорних і огіркових грядок. Нарівні з цими культурами добре сприймають добрива баштанні, коренеплоди й цибуля. З плодових дерев сироватка корисна яблуням, із садових квітів –